skip to Main Content

Kallis sõber,

Askeldajad alustavad uue hooajaga! Oleme pikisilmi oodanud võimalust taas üksteist näha, uusi sõpru leida ja koos toredaid hetki jagada.

Meie koosviibimisel on kõigil lastel vanuses 4-10 võimalus saada osa erinevatest tegevustest. Nagu ikka saame üheskoos laulda, meisterdada ja mängida. Kellel võimalik võtame midagi ka ühisele lauale kaasa, et päev täis kõhu ja hea tujuga lõpetada.

  1. Septembri kohtumine toimub sellel laupäeval, 16. septembril, algusega kell 16. Tavaliselt saamegi kokku iga kuu kolmandal nädalavahetusel Põltsamaa kirikus aadressil Kreutzwaldi 1.
  2. Teemaks on aastaajad – mõtleme sellele nii nende otseses tähenduses kui ka laiemas – see kutsub meid mõtlema elu erinevate etappide ja muutuste üle meie teel.
  3. Üritus kestab umbes 2,5 tundi, eriti väiksemate sõprade puhul on ka vanemad oodatud osalema ja koos lastega toredat aega veetma. 

Infoks: Askeldajate selts on osa ülemaailmsest kristlikust skautide organisatsioonist Pathfinders, mille eesmärk on innustada lapsi ja noori avastama, õppima ja kasvama koos sõpradega, kes jagavad sarnaseid väärtusi. Meie kohtumised pakuvad võimalusi nii vaimseks, emotsionaalseks kui ka füüsiliseks kasvamiseks.

Ootame suure põnevusega, et näha teie kõigi naeratusi ja olla osa ühisest seiklusest. Tulge julgesti ja tooge kaasa oma sõbrad, sest koos on meil lõbusam!

Kohtumiseni 16. septembril!

Info ja lisaküsimused vpoldaru @ gmail.com.

Back To Top