Digitaalmisjonäride seminar kutsus kontakte looma

Aastal: 2012

p4161444 Digitaalmisjonäride seminar kutsus kontakte looma

Esmaspäeval toimus Tartus digitaalmisjoni teemaline lühiseminar, kus Miroslav Pujic ja Mirjana Kicusic Trans-Euroopa divisjonist rääkisid sotsiaalvõrgustike toimimise põhimõtetest ning virtuaalses keskkonnast kontaktide loomisest ja hea sõnumi levitamisest.

Trans-Euroopa divisjon on 18 Euroopa keeles avanud LIFEconnecti lehekülje, mis on adventkirikule kuuluv sotsiaalvõrgustik. Eesmärgiks on luua kontakte, kasutades teisi olemasolevaid võrgustikke, ning jagada LIFEconnecti lehel lugusid, videoid, pilte ja kogemusi, mis tutvustaksid kristlikke väärtusi, kuid puudutaksid kõiki inimeseks olemise aspekte.

LIFEconnecti projekt on üles ehitatud digitaalmisjonäridele, kes pühenduvad regulaarselt virtuaalses keskkonnas inimestega suhtlemisele, kontaktide loomisele ning LIFEconnecti lehele sisu postitamisele.

LIFEconnecti Facbookiga võrreldes selgitas projekti eestvedaja Miroslav Pujic, et kuigi maailma kõige suurem sotsiaalvõrgustik Facbook on suurepärane vahend inimestega suhtlemiseks, ei ole see meie kontrolli all ning valdavalt liigub seal siiski meelelahutusele orienteeritud materjal. LIFEconect on aga meie enda kontrollida ning seal saame me luua sellise keskkonna, mis on sobilik meie eesmärkide saavutamiseks, selgitas Pujic.

Divisjoni meeskonnas töötava Mirjana kohustuseks on LIFEconnectiga seotud turundamine ning selle põhimõtteid tutvustas ta ka seminari ettekandes. Ta selgitas, millised on hetke valitsevad trendid internetimaailmas ja milliseid teemasid inimesed internetis peamiselt otsivad ja jälgivad. Mirjana tutvustas ka eduka postituse tegemise põhimõtteid ning jagas positiivseid edulugusid teiste keelde LIFEconnecti tegemistest.

LIFEconnect on avatud keskkond, kuhu igaüks saab kasutajaks registreeruda ning postitades oma mõtteid ja ideid teistega jagada, kommenteerida teiste posititusi ning vestelda teiste lehel viibijatega.

Allikas: Advent.ee 

Seminaril osales ka Põltsamaa koguduse liige Vallo Põldaru.

SPA Põltsamaa Kogudus

Aadress: Kreutzwaldi 1, 48105, Põltsamaa
E-mail: poltsamaa@advent.ee

Pastor Rein Kalmus
Telefon: 56652371
E-mail: rein.kalmus@advent.ee