skip to Main Content

Galeriisse

Selline oli 27. märtsi noorteõhtu teema.

Kõigepealt panid noored oma unistused kirja küsitluses, mille põhjal selgus, et kohalolijad hindasid kõige rohkem sauna ning kaminat, teist kohta jagasid garaaž ning looduskaunis koht.

Lisaks sisulisele teabele pakkusid ankeedid veel korraldusliku üllatuse. Selgus, et ankeetide värvi järgi tuli leida endale grupp, kellega terve õhtu jooksul koos ülesandeid täita. Gruppidele teha antu eeldas koostöövalmidust, nupukust, loomingulisust, keelevaistu ja mõningaid teadmisi alates maja ehitamisest kuni suveõhtu hubase veetmiseni. Gruppides toimus ka piibliuurimine, milles käsitleti maailma parimat pakkumist oma unistuste kodu soetamiseks uuel maal.

Võrdluseks vaadati ära slaidid selle maailma kalleimatest kodudest ja põnevaimatest arhitektuurilahendustest. Siiski jäi kõlama mõte, et Jumal on meile valmistanud midagi veel fantastilisemat – mida silm pole näinud ega kõrv kuulnud ning mis inimsüdamesse pole tõusnud. Lõpuks lauldi koos uuest maast ning ülistati Jumalat.

Õhtu üldine juht oli Kalle. Piibliuurimist juhendas ning kokkuvõtva video valmistas ja esitas Helena. Küsitluse koos kaasnevate trikkide ja hilisemate kokkuvõtetega koostas Vallo. Laulud otsis Heldi. Eestlauljateks olid lisaks Heldile veel Elina, Kaia ja Ursula, neid saatis Allan. Söögi organiseeris lauale Maarja. Tänud kõigile, kes kaasa aitasid alates ideede panustamisest kuni toolide tõstmiseni.

Hele

Back To Top