Kodulehe koolitus

Aastal: 2009

31. oktoobril toimus koolitus, kus tutvustasime viagra super active koos Valloga kodulehe kasutamise võimalusi koguduseliikmetele.

Leian, et koduleht võiks olla nii koguduse siseseks infokanaliks kui ka võimaluseks viia info meie kogudusest ja Jeesusest Kristusest inimesteni väljaspool meie kogudust. Täpsemalt sai välja toodud 6 sihtgruppi: 1) koguduseliikmed – näiteks jumalateenistuste korraldamisega seotud info jms edastamine; 2) inimesed, kes on usust huvitatud, kuid ei julge või ei saa mingil põhjusel kirikusse kohale tulla; 3) huvilised, kes soovivad tulla meid külastama (kohalikud inimesed või näiteks adventistid teistest riikidest) – saavad vaadata jumalateenistuste aegasid jms; 4) koguduseliikmete sõbrad-tuttavad, kellele saame oma kogemusi jagades öelda: “mine vaata täpsemalt kodukalt järgi, kui lahe asi meil toimus”; 5) koguduseliikmed, kes ei saa hingamispäeval ise kirikusse tulla, saavad siit vaimutoitu ja osa koguduse tegemistest; 6) mingist konkreetsest reklaamitavast üritusest huvitatud inimesed – saame põhjalikuma info koondada kodulehele ja reklaamis viidata ainult sellele.

Et see kõik nii toimiks on vajalik, et koguduseliikmed ise oleksid aktiivselt kaasatud kodulehe sisu uuendamisse ja täiendamisse. Selleks tutvustasime kohalolijatele seda, kuidas saab postitada uudiseid, pilte ja videosid ning huvilised said endale kodulehe kasutajaõigused. Loodan, et koguduseliikmete osalus kodulehe arengus ja “elusana hoidmises” saab olema aktiivne ning asjalik.

SPA Põltsamaa Kogudus

Aadress: Kreutzwaldi 1, 48105, Põltsamaa
E-mail: poltsamaa@advent.ee

Pastor Rein Kalmus
Telefon: 56652371
E-mail: rein.kalmus@advent.ee