skip to Main Content

15.–17. mail saavad Tartus Lille 18 teoks meie koguduse naistele suunatud päevad ehk siis naistepäevad Tartus motoga „Olen kallis…“. Selle raames toimuvad jumalateenistused, töötoad, vestlusringid, mõtisklushetked, saamine ja jagamine.

Alustame reede õhtul kell 19.00 ühise teenistusega ja jätkame laupäeval kell 10.00 hingamispäevakooliga. Kell 11.15 järgneb jumalateenistus ja sellele ühine lõunasöök ning jalutuskäik linnas koos väikese üllatusega linlastele. Pärastlõunasse jäävad töötoad ja kell 18.00 õhtune teenistus. Kavasse on planeeritud ka „õhuauke“, et saaksime omavahel rääkida ja sõprussuhteid tugevdada. Pühapäeval jätkame pärast ühist algust töötubadega ning kell 13.30 tõmbame otsad kokku taas ühise jumalateenistusega. Laupäeval on peakõnelejaks Mervi Kalmus ja pühapäeval Marge Randlepp. Loomulikult on teenistustele oodatud kõik soovijad, olenemata sellest, kas tegu naise või mehega, noore või vanaga.

Et sellest kõigest osa saada, palun registreeruge registreeri.advent.ee kaudu hiljemalt 13 maiks, siis teame materjale ette valmistada. Osavõtumaks on viis eurot ja öömaja võib leida ka kiriku juures, kuid samas on see hea võimalus oma Tartu-tuttavad üles otsida, ja ehk neist keegi ka kaasa võtta. Siis registreerige kindlasti ka oma tuttavad. Olete väga oodatud, ja samuti teie sõbrad. Lapsed jätame seekord koju, et võiksime end tavapärasest pisut muretumalt tunda.naistepaevade-plakat-1000x1415px

Back To Top