Roheline Draama!

Aastal: 2009
p Roheline Draama!

Galeriisse

12. aprillil toimus Põltsamaal Mari lasteaias üritus Roheline Draama. Tegu on soome keelest tõlgitud programmiga, mis juhib inimeste tähelepanu säästvale ning “rohelisele” eluviisile. Läbi erinevate tegevuste, rühmatööde ning slaidiesituste toodi esile mitmeid huvitavaid fakte ning nippe ja kindlasti on kohalolnud nüüd targemad “rohelistel” teemadel. Kõik sujus ladusalt, ainult tõesti inimesi oli vähevõitu, nagu allpoole olevast muljetamisestki välja tuleb.

Muljeid:

Täitsa tore oli simple smile Roheline Draama! Mulle meeldis, et oli mänge, arutlemist, esitlusi (sain ka teada midagi uut ja enda teadmised kinnistusid veelgi). Võib olla oleks võinud rohkem sellel teemal omavahel arutada. Mängud olid toredad, neid oleks võinud samuti rohkem olla. Just selliseid mänge, mis toovad välja selle tarbimise mõju ühiskonnale ja inimesele. Näiteks individuaalselt mingi oma arvamuse või kogemuse või teadmiste põhjal, vms.
Aga no täiesti arusaadav, et aega oli kõigeks vaja 😉 Kindlasti oleks võinud rohkem inimesi ka olla ja tulla.

Helen

Minu arvates oli see õnnestunud üritus. Kahju, et paljud kutsutud ei saanud või siis ei viitsinud tulla. Rohelises draamas meeldis see, et tegevuses oli vaheldust ja saime end liigutada. Aeg läks suht kiiresti, sest mängud ja tegevused olid kaasahaaravad. Videoprojektori kasutamine oli ka hea lahendus. Meeldis ka see, et oli palju näiteid elust enesest. Kui tulevikus veel taolisi üritusi korraldada, siis võiks veidi rohkem rõhku panna tutvumismängudele, sest ainult nime kirjutamine kuhugi ruutu ei tee veel inimesega tuttavaks simple smile Roheline Draama! Ja arvan, et ka meie omad noored jäid külalistele suht võõrasteks seekord. See siis minu soovitus simple smile Roheline Draama!

Kalle

Üritus oli väga õnnestunud! Kuna ma jäin natuke hiljaks, ei tea, mis mängud alguses olid. Aga pärast mõtlesin, et huvitav, kas kõigepealt tuttavaks kah ikka saadi kõigiga. Jah, tutvustel on tähtis roll küll.
Väga hästi oli kõik planeeritud. Kuid üks asi, millega mina rahul ei olnud: inimesi oleks pidanud olema palju rohkem! Olin üllatunud, kui ainult viit inimest nägin. Et järgmine kord peaksime ikka kõik korralikult kutsuma inimesi. Kuigi mul endal jäi ka 2 inimest puudu. Aga jah, nendele, kes seal olid, see meeldis. Vähemalt minu sõbrannadele. Ja nad tahaksid väga meelsasti kuskile järgmine kord ka sellisele üritusele tulla. Minu suur respekt Helenale ja Ragnarile, et nad seda tegid! 😉

Helina

SPA Põltsamaa Kogudus

Aadress: Kreutzwaldi 1, 48105, Põltsamaa
E-mail: poltsamaa@advent.ee

Pastor Rein Kalmus
Telefon: 56652371
E-mail: rein.kalmus@advent.ee