skip to Main Content

Töökoosolekud

Peakoosoleku töökoosolekud toimuvad reedel, 10. juunil (11:00–18:00) ja pühapäeval, 12. juunil (9:00-16:00) Tartu adventkiriksu (Lille 18). Töökoosolekud on avatud kõigile, lisaks delegaatidele on oodatud ka kõik vabakuulajad.

Pidulik hingamispäev Vanemuise kontserdimajas

Hingamispäeval, 11. juunil on kõik Eesti adventkoguduste liikmed ja sõbrad kutsutud pidulikule hingamispäevale Vanemuise kontserdimajas. Lisaks hommikusele jumalateenistusele saab nautida õhtust kontserti, kus esitatakse Eesti adventkogudusega seotud loojate loomingut läbi aegade. Päeva ajal on avatud õpitoad ja kogudusetöö väljapanekud.

10:00 piiblitund
11:00 jumalateenistus
18:00 pidulik kontsert

Registreerimine pidulikule hingamispäevale on avatud aadressil registreeri.advent.ee. Registreerimine on vajalik selleks, et osa saada tasuta toitlustamisest hingamispäeva lõunal. Registreerimise tähtaeg on 7. juuni õhtu.

Telli vaimulikud mõtted oma postkasti

Suhe Jumalaga nõuab järjepidevust. Kui soovid oma postkasti sisukat vaimulikku mõtisklust ja looduspilti siis liitu meiega. Uudiskirja tellides nõustud meie privaatsustingimustega ning igal hetkel saad kirjadest loobuda.

Back To Top