5. juuli 2009 Eks vaadake mis nädalaga toimund siis. Telefonikvaliteet, aga elab üle. Lootus järgmisi pilte saada järgmise nädala lõpus 😉 Suuremalt vaatamiseks vajuta pildile. Share This Tweet Share Share Email Veel lugemist Head mõtted Mis saaks olla suurem õnn kui tunda Kristuse rahu ja Tema kohalolu eredat valgust. EGW "Usk, millest ma elan" Selgitav tsitaat Piiblist Nagu linnud laotavad oma tiivad laiali, nõnda kaitseb vägede Issand ..., kaitseb ja päästab, säästab ja vabastab. Pöörduge tagasi tema juurde!" (Js 31:5, 6) Tõene mõttetera Usu kaudu südames elav Püha Vaim toob osadusse Kristuse ja üksteisega ning paneb kallist pühaduse vilja kandma. EGW "Te saate väe"
Head mõtted Mis saaks olla suurem õnn kui tunda Kristuse rahu ja Tema kohalolu eredat valgust. EGW "Usk, millest ma elan"
Selgitav tsitaat Piiblist Nagu linnud laotavad oma tiivad laiali, nõnda kaitseb vägede Issand ..., kaitseb ja päästab, säästab ja vabastab. Pöörduge tagasi tema juurde!" (Js 31:5, 6)
Tõene mõttetera Usu kaudu südames elav Püha Vaim toob osadusse Kristuse ja üksteisega ning paneb kallist pühaduse vilja kandma. EGW "Te saate väe"