skip to Main Content

Kõigis Issanda korraldustes ei ole midagi kaunimat kui plaan anda meestele ja naistele mitmekesised annid. Kogudus on Tema aed, mida kaunistavad mitmekesised puud, taimed ja lilled.

Ta ei oota, et iisop omandaks seedri mõõtmed või õlipuu jõuaks väärika palmi kõrgusesse. Paljud on saanud vaid piiratud vaimuliku ja haridusliku ettevalmistuse, kuid Jumalal on töö ka selle inimrühma jaoks, kui nad tegutsevad alandlikult ja Teda usaldades. “Aga kõike seda teeb üks ja sama Vaim, jagades igaühele eriosa, nõnda nagu tema tahab.” (1Kr 12:11)

Erinevatele inimestele antakse erinevad annid, et töölised tunneksid vajadust üksteise järele. Jumal annab need annid ja neid tuleb kasutada Tema teenimiseks, mitte omaniku austamiseks, mitte inimese ülendamiseks, vaid maailma Lunastaja kõrgele tõstmiseks. Neid tuleb kasutada kogu inimkonna hüvanguks, et esitada tõde, mitte tunnistada valet. 

Igas sõnas ja teos ilmnevad lahkus ja armastus ning kui iga tööline täidab ustavalt talle määratud kohta, saab Kristuse palve Tema järelkäijate ühtsuse pärast vastatud ja maailm tunneb, et need on Tema jüngrid. EGW “Te saate väe”

Telli vaimulikud mõtted oma postkasti

Suhe Jumalaga nõuab järjepidevust. Kui soovid oma postkasti sisukat vaimulikku mõtisklust ja looduspilti siis liitu meiega. Uudiskirja tellides nõustud meie privaatsustingimustega ning igal hetkel saad kirjadest loobuda.

Back To Top