skip to Main Content

Jumal kõneleb meiega looduses. Me kuuleme häält, kui vaatleme loodusmaailma ilu ja rikkalikkust. Me näeme Tema au kaunites asjades, mida Tema käsi on teinud. Me seisame ja vaatleme Tema tegusid ilma katva loorita. Jumal on andnud need asjad, et võiksime Tema kätetööd vaadates Teda tundma õppida.

Jumal on andnud meile need hinnalised asjad oma armastuse väljendusena. Issand armastab ilu ning meie rõõmuks ja heameeleks on Ta laotanud meie ette looduse ilu nagu maine vanem püüab anda ilusaid asju lastele, keda ta armastab. Issandal on alati hea meel näha meid õnnelikena. Issand on rikkalikult andnud patu tõttu ebatäiuslikule maale kasulikkust ja ilu. Kaunite värvitoonidega lilled kõnelevad Tema õrnusest ja armastusest. Neil on oma keel, mis meenutab meile Andjat. EGW “Pilk ülespoole”

Telli vaimulikud mõtted oma postkasti

Suhe Jumalaga nõuab järjepidevust. Kui soovid oma postkasti sisukat vaimulikku mõtisklust ja looduspilti siis liitu meiega. Uudiskirja tellides nõustud meie privaatsustingimustega ning igal hetkel saad kirjadest loobuda.

Back To Top